UTS YAZILIM

 • UTS YAZILIM


  Sağlık Bakanlığınca devreye alınan ve ilgili sektörlerde bildirimi zorunlu olan ÜTS sistemi ile tam entegre çalışmaktayız. Konu dahilinde tüm süreçleri ve bildirimleri yapabileceğiniz OPTİMA ÜTS modülümüz kullanmış olduğunuz Muhasebe / Malzeme Yönetim programları ile tam Entegredir. Mevcut Müşterilerimizin de kullanımına sunduğumuz ürünümüzü denemeniz ve sisteminizde uygulamanız için 1 aylık ÜCRETSİZ kullanım hakkınız olduğunu bildiririz.
 • OPTİMA ÜTS Yazılım Özellikleri nedir?


  SQL alt yapısı kullanan tüm ERP ve Malzeme Yönetim Programları ile Entegrasyon sağlanmaktadır.

  (Logo, Netsis, Mikro, Eta, Sap vb. gibi Yazılımlar ile Entegrasyon sağlanmaktadır.)

  1 Aylık Deneme Sürümü Ücretsiz
 • Zamandan Tasarruf Sağlar


  Kullanıcı dostu (User Friendly) ara yüzü sayesinde istenilen bilgiye hızlı erişmenizi sağlar. Zamandan tasarruf sağlar.

  1 Aylık Deneme Sürümü Ücretsiz
 • Ürün Sayısı Bağımsız Özelliği


  Ürün sayısı ve Bildirim sayısından bağımsız kullanıcıyı sınırlamayan yapıdadır. Kısıtlayıcı satış politikalarından Uzak ve Müşterisinin yanındadır.

  1 Aylık Deneme Sürümü Ücretsiz
 • Raporlamada Kolaylık


  WEBVERSION Esnek alt yapısı sayesinde Raporlamaları hızlıca alabilir ve analiz edebilirsiniz. Raporlarınızı Program içerisinden alabilir ve Excel vb. ürünlere rahatlıkla aktarabilirsiniz.

  1 Aylık Deneme Sürümü ÜcretsizSınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.