Web Tasarım

  • Web Tasarım


    Geniş bir kitle tarafından takip edilen, akıllarda kalıcı görselliğiyle beğeni toplayan bir web sitesinin varlığı oldukça önemlidir. Küçük büyük tüm yatırımcılar, işletmeciler ve sanal platformlardan kazancını elde etmek gayesi içerisinde olan birçok insana umut ışığı olmaktadır.
    Hizmet sektöründe faaliyet gösteren birçok kurum ve kuruluş, sanal dünyada yerlerini alarak ellerinde var olan ürünleri e-ticaret siteleri aracılığıyla daha fazla insana ulaştırmayı hedefler. Ancak bir engel vardır, o da sitenin özensiz ve bilinçsizce hazırlanmış olması. Profesyonel bir içerik hazırlayarak sitenin sadece görsel zenginliğine değil, akıllarda kalıcı olmasına ve insanların kolaylıkla ulaşmasına çalışan ekibimiz her geçen gün porföyünü genişletmektedir. Sizleride bu halkaya davet ediyoruz.
ADA COSMETIC
Kozmetik
ANTEPLİOĞLU AHŞAP
Mobilya
ARMADOR YAPI
İnşaat
CLARIS THERAPY
Kozmetik
FURTEX CARPET
Dekorasyon
ZENNE BUKET
Tasarım
ANATOLIAN HALI
Tekstil
SAYAR YAPI
İnşaat
NSP KOCING
Eğitim
KAYA LIFE
Mühendislik
JOBTEX
Tekstil
ATLAS DERİ
Tekstil
DANSART
Eğitim
EMRE DERİ
Tekstil
SAYACILIK DERNEĞİ
Organizasyon
Gold Fuar
Organizasyon
ALTIN TARIM
Ziraat
CANAN TEKSTİL
TekstilSınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.