Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Siz işinizle ilgilenip, hedeflerinize odaklanırken; çözüm ortağınız olarak biz, teknolojik gereksinimlerinizi en efektif şekilde karşılamak üzere yanınızda bulunmaktayız.

Optima Teknoloji, Logo Yazılım bünyesindeki ERP ürün geliştirme süreçlerinde uzun yıllar aktif olarak görev yapmış ve tüm ERP süreçlerine hakim uzman ekip tarafından kurulmuştur.

Logo ERP ürünleri ile ilgili satış, proje, danışmanlık ve entegre çözümler sunan Optima Teknoloji, yazılım başta olmak üzere bilişim konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Farklı bakış açısı, hizmet kalitesi ve çözümleri ile sektörde önemli yer edinmeyi hedefleyen Optima Teknoloji, ERP / MRP çözümleri başta olmak üzere (Maliyet muhasebesi, Üretim-planlama, Finans, Raporlama ) CRM, İnsan Kaynakları, İş Zekası, Entegre yazılım çözümleri, Web çözümleri gibi işletmenin bilişim anlamında tüm ihtiyaçlarına maksimum müşteri memnuniyeti gözetilerek cevap verebilecek, işletmelere bu konuda çözüm ortaklığı sunacak uzman kadrosu ile teknolojik her alanda faliyet göstermeye başlamıştır.

Optima Teknoloji


Logo bünyesinde uzun yıllar üst düzey yöneticilik ve danışmanlık
yapmış mühendisler tarafından kurulmuştur.


Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.