E-Ticaret

  • E-Ticaret


    E-ticaret, şirketlerin büyüme ve gelişmelerine sağladığı katkıları, tüketicilere sağladığı kolaylıkları dolayısıyla çağımızın tercih ettiği yazılım sistemlerinden biridir. Bu sistem; üreticilerin ve/veya tüketicilerin isteklerine göre tasarlanılarak her türlü ürün satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Diğer sistemlerle de uyumlu çalıştığından iş verimliliğini büyük ölçüde arttırır.

    E-Ticaret yazılımlarımız diğer sistemlere özellikle Logo ürünler ile entegre çalışabilmekte olup ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü yeni özellikler ve moduller eklenebilecek alt yapıda hazırlanmaktadır.Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.