Katalog ve Broşür Tasarım

  • Katalog ve Broşür Tasarım


    Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları, yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımını yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de bu deneyim ve becerilerimizden yaralandırarak ortak fayda sağlamak istiyoruz. Tanıtımın ötesinde kullanıcının işini kolaylaştıran katalog tasarımınızı hazırlamak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.
    Optima olarak sadece konsept oluşturma ve tasarım hizmeti değil, ayrıca müşterilerimize maksimum fayda sağlayacak şekilde basılmasını da sağlıyoruz. Tasarımcılarımız, müşterilerimiz için bugüne kadar birçok güzel ve başarılı yaptılar ve müşterilerimizin işlerine tahmin edilemeyecek kadar katkıda bulundular.
    Katalog & broşür ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunuyoruz. Dilerseniz görsel imaj çalışmaları için özel fotoğraf çekimi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.