Fotoğraf Çekimi

  • Fotoğraf Çekimi


    Kurumsal çekimler profesyonel fotoğrafçıların elinden çıktığı zaman anlam kazanırlar. İyi bir kurumsal fotoğrafçılık çekim hizmeti aldığınızda kuruluşunuzu iyi bir şekilde anlatmış olursunuz. Firmanızın her köşesini potansiyel müşterilerinizin beğenisine sunabilir, sektörel güven oluşturabilirsiniz.
    Herkes fotoğraf çeker ancak herkes profesyonel fotoğraf çekimleri yapamaz! Kaliteli fotoğraflar ve memnuniyet uyandıracak sonuçlar istiyorsanız deneyimli bir ekip ile çalışmalısınız.
    Web tasarımı kalitelisini arttıran özelliklerden biride web sitenizdeki ürün veya mekan fotoğraflarınızın kaliteli olmasıdır. Profesyonel çekim teknikleriyle çekilmiş ürün ve mekan çekimleri ile web sitenize değer katın...
    Firmanıza hazırlattırdığınız web siteniz için özel profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz. Profesyonel fotoğraf makineleri ile çektiğimiz ürün ve mekan fotoğraf çekimlerini photoshop ile en iyi görüntüyü sağladıktan sonra web sitenize yerleştirmekteyiz.Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.