Go 3

 • Go 3


  • Optima tarafından uygulama, bakım, satış ve destek hizmetleri verilen Logo GO3 kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzü ile KOBİ’lere verimlilik sunan bir iş uygulamasıdır.
  • GO 3 ile, Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanırken Optima’ın tecrübesi ve farklı hizmet anlayışı sayesinde işetmenizdeki süreçlerde kısa sürede verim artışı sağlarsınız.
  • Logo GO 3’ün sanal klavyesi sayesinde ofis dışında olsanız bile bütün işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışır. Optima’ın raporlama ve BI konusunda verdiği ayrıcalıklı hizmetlerden GO 3 kullanırken de faydalanabilirsiniz. GO 3 entegrasyonu sayesinde Logo Mind Jasper İş Zekası Çözümü ile farklı kaynaklardan elde ettiğiniz verileri detaylı analiz edebilirsiniz.
  • Optima’ın sektörel tecrübesi ile CRM’de bir adım öne çıkarken, konusunda uzman Bordro ve insan kaynakları danışmanları ile bordro süreçlerinizi kolaylıkla GO3’te çözümlersiniz.
  • BROŞÜR İNDİR TANITIM FİLMİSınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.