Web Yazılım

 • Web Yazılım


  Özgün ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar

  Teknoloji çağında özgün ve kurumsal vitrininize uygun tasarım oluşturarak müşterilerinizin sizi daha yakından incelemelerine olanak sağlıyoruz. Web sitesi müşterilerimizin penceresidir bu yüzden web sitenizi sizi her anlamda yansıtması, anlatması için grafik ve animasyon tasarımları ile zenginleştiriyoruz.

  SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

  Arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Sitelerinize bu teknik alt yapı ile programlama yaparak arama motorları ile konuşabilmelerini sağlıyoruz. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanır biz de yazmış olduğumuz sayfalarda bu ayrıntıya dikkat ederek programlama yapıyor, ekonomik ve ticari anlamda en iyi sonucu müşterilerimize sunuyoruz.

  Mobil cihazlar ve tüm tarayıcılarda hatasız görünüm

  Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına gelir. Web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması için programlama yapılmaktadır. Son teknoloji teknikler kullanarak sitenizi her cihaza ve çözünürlüğe uyumlu şekilde tasarlayarak kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

  Metin yazarlığı ve orjinal içerik hazırlama

  Yazar konuyla ilgili birçok kaynaktan bilgiler toplar ve topladığı bilgileri bir havuza atarak akıcı bir dille kullanıcılara veya siteye/mobil uygulamaya gelen ziyaretçilere farklı bakış açılarından bilgiler sunar. Böylelikle web siteniz orjinal içeriğe sahip olur hem ziyaretçiler hem de arama motorları içerik kalitenizi anlar.

  Yönetilebilir ve güncellenebilir yönetici paneli

  Optima Teknoloji, web sitesi sahiplerine tam kullanıcı deneyimi sunan profesyonel tasarım ile programlama yapılmış panel hazırlar böylelikle web site sahipleri çok basit şekilde sitelerini yönetebilirler.

  Sosyal medya entegrasyonu

  Sosyal medya müşteriler, tedarikçiler ve iş ortaklarıyla iletişim kurmada heyecan verici yeni bir yöntem sunar. Muhteşem deneyimler ve olumlu söylentiler Facebook, Twitter ve YouTube gibi sosyal ağlar aracılığıyla hızla yayılır, tabi olumsuz olanlar da. Bu nedenle, markanız ve hizmetinizle ilgili genele açık konuşmaları takip etmeniz oldukça önemlidir. Use Techs sizin için sosyal medyayı yönetir, takip eder ve kontrol altında tutar.

  Dijital medya planlama ve tanıtım

  Satış, üye kazanımı, rekabet, marka algısı, farkındalık yaratma, bilinirlik gibi pazarlama hedeflerinin belirlenmesi ve bu hedeflere bağlı olarak pazarlama araçlarının, seçimi, analizi ve nasıl kullanılacağı gibi işlemleri sizin için düşünür, belirler ve yönetir.Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

Telefon Destek

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Yerinde Destek

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Destek

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

Müşteri Destek Paneli

Optima Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

Site Üzerinden Destek

Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.